Hledat
Personal menu
Filters
Close
RSS

Blog

TETRA Pond Season Start

Start do nové sezóny!


Obsahuje důležité minerální látky, stopové prvky a vitamíny, které vytvářejí zdravé životní podmínky pro ryby a železo pro lepší růst rostlin. Snižuje fosfáty.

...
Tetra Pond AlgoFin

Ničí spolehlivě první jarní řasy ve vašem jezírku.


Růst řas může narušit biologickou rovnováhu v nádrži a způsobit nepříjemný vzhled. Algofin vytváří takové biologické podmínky, za kterých je zamezeno rozmnožování řas. Udržuje čistou vodu v zahradních nádržích.


Dávkování: aplikujte 50 ml na 1000 l...

Novinka v péči o akvarijní rostliny

Obrázek TETRA CO2 Plus 250 ml
Dávkování CO2 nikdy nebylo tak snadné!

Více zde.

...
Tetra Pro Menu

Kompletní super prémiové krmivo, které zajišťuje pestrost krmení vašich ryb. Obsahuje lupínky Multi Crisps podporující energii, zbarvení a růst a obsahující řasy.

...
Tetra Safe a Tetra Clear

Bezpečné a jednoduché použití pro křišťálově čistou vodu a zdravé a spokojené ryby.

Revoluční patentovaná technologie.

...
Jak správně umístit akvárium v místnosti

Aby se obyvatelé akvária cítili u Vás jako doma, musíte při výběru umístění zohlednit několik faktorů: potřebujete rovné místo, ve kterém nehrozí otřesy, má dobrou nosnost a v jehož blízkosti se nachází zásuvky pro technické přístroje Vašeho akvária.

Akvárium neumisťujte do přímého slunečního světl...

Tetra CompleteSubstrate

Předem připravený podkladový materiál s efektním, dlouhodobě účinným hnojivem pro zdravý a bujný rostlinný porost a redukci kontaminace vody.

Skládá se z vysoce kvalitní směsi písku s přírodním obsahem železa a stopových prvků a také z přírodní černé rašeliny s humusem. Velikost zrna písku umožňuje...

Mazlíček jako dárek za vysvědčení?

Pokud Vaše ratolest touží po domácím mazlíčkovi, máme pro vás jedinečný tip - Betu bojovnici. Argumenty tipu alergie v domácnosti, nepořádek , zápach či nedostatek místa v tomto případě neobstojí. Betárium pro tyto atraktivní ryby, zabere minimum místa, stejně tak i času při péči o ně. Tyto barevné ryby v přírodě žijí v v malých kalužích, takže 1,5 litrové akvárium je pro ně luxusním apartmánem. Postarat se  o ně, díky našim inovativním produktům, zvládne i malé dítě.

...
Archív blogu